محل تبلیغات شما

آموزش اکستنشن مو یکیدیگر از پروسه ها و زیر شاخه های هنر آرایشگریه که اتفاقا مبحث بسیار جالب وشیرینه. این پروسه در واقع به نوعی، خودش یک حرفه جداگانه هستش و این روزهاطرفداران زیادی رو در جای جای ایران به خودش جذب کرده. متخصصان این حرفه بااستفاده از موهای مصنوعی و یا حتی موهایی با ظاهر طبیعی، تلاش میکنند تا موهای شمارو پرپشت تر، زیباتر و به رنگ دلخواهتون در بیاد.

اکستنشن مو چیه؟

طبق معمول بیشتر کسانی که این مقاله رو میخونن تا حدودی با این عبارتآشنا هستند. اما اجازه بدید به صورت خلاصه و کوتاه یک تعریف از اکستنشنموها رو با هم مرور کنیم.

فرض کنید شما موهاتون کوتاهه و یا اصلا موهای کم پشتی دارید. اگراحیانا به هر دلیلی نمیخوایید موهاتون دیگه کوتاه باشه و یا از کم پشت بودن اوناخسته شدید، میتونید روی اکستنشن اون ها حساب باز کنید. شما در واقع میایید با کمکدسته های موی مصنوعی (و یا حتی طبیعی) که به موهای خودتون متصل میشن (با تکنیک هایخاصی) موهاتون رو بلند، پرپُشت و یا حتی رنگی کنید.

اگه بخوام این حرفه رو یاد بگیرم باید چکار کنم؟

بهترین روش قطعا شرکت توی کلاس های حضوری مورد تایید فنی و حرفه ایهستش. شما باید از لحاظ تئوری و عملی به مهارت کامل برسید تا بتونید وارد بازارکار این حرفه بشید.

خوشبختانه تعداد زیادی مراکز آموزشی در سرتاسر ایران وجود داره کهمیتونن چنین آموزشی رو ارائه بدن. خبر خوب اینه که سالن الماس نشان با اختلاف یکی از بهترینبرگزار کننده های این دوره آموزشی هستش که هم اساتید متخصص و حرفه ای داره وهم ۱۰۰% هنرجوهاش تونستن با نمره های بالا مدرک معتبر فنی و حرفه ای روبگیرند. الان هم تعداد زیادی از اون ها در بهترین سالن های زیبایی تهران مشغولبکار هستند.

من توی دوره آموزش اکستنشن مو الماس نشان چه چیزایی میتونم یادبگیرم؟

همونطور که قبلا هم اشاره شد یکی از کاملترین آموزشها در این زمینه، آموزش هایی هستش کهما در الماس نشان تدارکشو دیدیم. معمولا سازمان فنی و حرفه ای سرفصل هایی برایآموزش کلیه رشته های آرایش ارائه میده که خوشبختانه ما تمام تلاشمونو کردیم کهتعداد مباحث ارائه شده دوره هامون حتی بیشتر از سرفصلای این سازمان باشه.

ارتودنسی شفاف یا نامرئی چیست؟

داستان های کاهش وزن بعد از جراحی لاغری

چگونه می توان با ارتودنسی به بهبود مشکلات خواب کمک کرد؟

های ,حرفه ,رو ,اکستنشن ,آموزش ,هم ,و یا ,حرفه ای ,و حرفه ,یا حتی ,اکستنشن مو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازی ساخت خودم + معرفی انواع بازی اس ام اس،عكس،خبر،دانلود و ... vicgalicon برق و برقیها الاهواز مدینة الاحلام پیرایش روشن کتابخانه مرکزی دارالعلوم زاهدان بخرید و بفروشید نیمه پنهان ماه Superior Technology