محل تبلیغات شما

یکی ازهنرمندانه ترین و درعین حال رو به رشدترین حوزه های آرایش، تاتو و آرایش دائمهستش. با اینکه این هنر قدمتی چندیدن هزار ساله داره اما همچنان هم در میانمردمانی از فرهنگ های مختلف هنوز پر طرفداره.

با توجه بهعلاقه روز افزون خانم ها به هنر آرایش دائم ، خیلی ها از ما سوال میکنند که چطوریمیتونن تبدیل به یک تاتو کار حرفه ای بشن. برای همین مجموعه الماس نشان قصد داره در اینمقاله به معرفی دوره آموزش تاتو بپردازه.

منظور از تاتوو آرایش دائم صورت مژه چیه؟

فکر میکنم تاتومعرف حضورهمه باشه. اما معمولا وقتی حرف از تاتو به میان میاد، خیلی ها به فکر نقشونگار وسیعی روی پوست بازوها و پشت و بقیه قسمت های بدن می افتند. اما این چیزی کهما داریم درباره ش صحبت میکنیم هرچند که همون ماهیت رو داره اما کمی متفاوت تره.

ما با کمک روشها و تکنیک های جدید و تخصصی مثل میکروپیکمنتیشنرنگ هایی رو به ابرو ها، چشمها و لب تزریق میکنیم تا مشتریامون رو هم زیباترکنیم و هم کاری کنیم که برای آرایش روزانه به مشکل بر نخورند.

به خاطر ایندلایل حتما دوره آموزشی آرایش دائم صورت رو بگذرونید:

•            افزایش علاقه خانم های ایرانی به آرایش دائم ابرو، لب و چشم هاشون

•            درآمد خوب و بازار کار پویا و فعال این هنر

•            اگر خوب آموزش دیده باشید میتونید هرجای دنیا کار کنید

•            کمبود تعداد آرایشگران تاتو صورت بانوان در ایران

من میخوام واردبازار کار این هنر بشم باید چکار کنم؟

اولین گام برایورود به بازار کار این حرفه گذروندن دوره های آموزشی هستش. باتوجه به اینکه این هنر واقعا تخصصی هستش و از حساسیت بالایی برخورداره، نمیشه اونرو هرجایی یاد گرفت. من حتی دوستی رو میشناسم که اعتقاد داشت توی اینترنت میتونهتا حدودی با اینکار آشنا بشه و یادش بگیره اما این یک تصور اشتباهه.

خبر خوب اینهکه الماس نشان یکی از همین جاهاییه که به شما فرصت یادگیری این حرفه رو میده

با شرکت توی دورهآموزشی تاتو و آرایش دائم صورت تبدیل به یک متخصص میشی

وقتی که چنینحرفه و هنری رو یاد بگیرید شما دیگه تنها یک آرایشگر ساده نیستید. شما دیگه یک سروگردن از آرایشگر بالاتر هستید. هم تخصص دارید و هم تعداد مشتریاتون به واسطه هنریکه دارید بیشتر میشه. 

ارتودنسی شفاف یا نامرئی چیست؟

داستان های کاهش وزن بعد از جراحی لاغری

چگونه می توان با ارتودنسی به بهبود مشکلات خواب کمک کرد؟

تاتو ,رو ,آرایش ,دائم ,های ,هنر ,آرایش دائم ,تاتو و ,این هنر ,و آرایش ,بازار کار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گن لاغری شکم Amy's game nazrowolfli بزم ادبیات صفا رایانه Nellie's notes palkertrantra خردسرا .... داستان های قرآن