محل تبلیغات شما

1. داستاندنیل درباره کاهش وزن ۵۰کیلوگرمی پس از اسلیو معده

دنیل می گوید: ((قبل از تصمیم به جراحی لاغری، مشکلات سلامتی فراوانیرا که ناشی از چاقی بود، تجربه کرده بودم. چاقی همچنین روی کیفیت زندگیم تاثیرمنفی گذاشت و مرا از شرکت در فعالیت های فیزیکی ضروری زندگیم منع کرد.))

((من هم مثل خیلی های دیگر با توجه به شنیده هایم و شایعات متداولدرباره جراحیلاغری ، حس خوشایندی به آننداشتم و فکر می کردم جراحی لاغری انتخاب راه آسان و بی دردسر است و به همین دلیلعذاب وجدان داشتم. تا زمانی که یکی از دوستان نزدیکم که خود بهترین عملجراحی لاغری یعنی عملاسلیو معده را انجام داده بود مرا قانع کرد که باید یک تغییر بزرگ در زندگی امایجاد کنم.))

به گفته ی دنیل، تجربه ی او از جراحی اسلیو معده بسیار راحت تر و بیدردسر تر از دوستان دیگرش بود. او می گوید: (( از زمانی که جراحی کردم تمام مشکلاتمرتبط با سلامتی ام بهبود پیدا کرده است. همچنین آدم فعال تر، پر انرژی تر و بااعتماد به نفس بیشتری شده ام. حالا هفته ای ۳۰ الی۴۰ کیلومتر دوچرخه سواری می کنم و بیش از ۵۰ کیلوگرم وزن کم کرده ام. حس میکنم آدم بهتری شدم و خودمو بیشتر دوستدارم.))

2. داستانکاهش وزن زوج موفق، جولی و پاتریک

جولی می گوید: ((پزشکم در سن ۴۵ سالگیبه من توصیه کرد که به علت چاقی مفرط باید جراحی لاغری انجام دهم. من به دیابت نوعدو مبتلا بودم و انسولین می زدم. علاوه بر این آپنه خواب، کلسترول و فشار خون بالانیز داشتم. بنابراین حدود یک سال و نیم پیش بای پس معده انجام دادم و تاکنون بیشاز ۴۰ کیلوگرم وزن کم کردم. همچنین به دلیل بیماریهای ناشی از چاقی و  BMIبالای ۴۰، بیمه بیشتر هزینهعمل لاغری ام را پرداخت کرد.))

(( همسرم با دیدن نتیجه ی فوق العاده ای که من از جراحی لاغری گرفتم، درسن ۵۲ سالگی تصمیم به کاهش وزن گرفت و چندین ماهقبل به زیر تیغ جراحی اسلیو معده رفت.))

(( اکنون تمام داروهای فشار خون، کلسترول و دیابتم را کنار گذاشتم و حدود۷ سایز کم کردم. به نظر من بهترین بخش جراحیلاغری، افزایش انرژی بدن است. پس از مدتی رعایت رژیم غذایی بعد از عملبای پس معده حالا می توانم تمام غذاهای مورد علاقه ام را در میزان کممصرف کنم. خیلی خوشحالم که چنین تصمیمی گرفتم و جراحی بای پس معده انجام دادم.))

ارتودنسی شفاف یا نامرئی چیست؟

داستان های کاهش وزن بعد از جراحی لاغری

چگونه می توان با ارتودنسی به بهبود مشکلات خواب کمک کرد؟

جراحی ,وزن ,معده ,لاغری ,ام ,پس ,جراحی لاغری ,کاهش وزن ,اسلیو معده ,از جراحی ,می گوید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تخته سیاه تغذیه سالم پروانه فروشگاه اینترنتی زیور آلات،هدیه برای خانم ها،هدیه برای همسر،فروش کالای لوکس،سواروفسکی rawimume کنکور 98 Randell's style پورتال اطلاع رسانی پایگاه انتقال خون تربت حیدریه doctchrispoca Stephanie's life