محل تبلیغات شما

ونیرهای دندانی روکش هایی هستند که برای مقاصد زیبایی به دندان های شما متصل میشوند. این روکش ها اغلب مشکلات ظاهری دندان ها را برطرف کرده یا پنهان میکنند و در زیباسازی لبخند یا به اصطلاح طراحی و اصلاح طرح لبخند به شما کمک می‌کنند. یکی از مهمترین روکش های دندانی ونیر کامپوزیت است که به دلیل پایین بودن هزینه نهایی به نسبت لمینت ها بسیار مورد استفاده هستند. در این مقاله قصد داریم درباره قیمت ونیر کامپوزیت و عوامل موثر روی هزینه نصب آن ها مطالبی ارائه دهیم.

بیشتر بخوانید . سلامت دندان

قیمت ونیر کامپوزیت در سال 99 چقدر است؟

قبل از هر چیزی باید بدانید که یک هزینه یا یک قیمت واحد برای روکش های کامپوزیتی تعریف نشده و همانطور که در ادامه خواهید خواند، هزینه هر واحد روکش متاثر از فاکتورهای زیادی است که همین موضوع باعث میشود ما به جای یک عدد خاص، یک بازه یا محدوده قیمت ارائه دهیم. در حال حاظر در ایران هزینه ونیر کامپوزیت چیزی بین 700,000 تا 1,500,000 تومان است. دقت کنید که این یک بازه قیمت است و چه بسا در برخی کلینیک ها این هزینه کمتر یا حتی مقداری بیشتر شود.

تفاوت قیمت لمینت با هزینه ونیر کامپوزیت چقدر است؟

هرچند که هم لمینت دندان و هم کامپوزیت هر دو در دسته ونیر ها یا روکش های دندانی هستند اما تفاوت های زیادی با هم دارند. این دو از لحاظ قیمت نیز با هم متفاوتند. قیمت لمینت به ازای هر دندان بیشتر از هزینه کامپوزیت ونیر است و چیزی بین 1,400,000 تا 1,600,000 است. دلیل بالا بودن قیمت نیز مشخص استت زیرا لمینت ها طبیعی تر، زیبا تر و ماندگارتر از کامپوزیت ها هستند.

چه فاکتورهایی روی قیمت کامپوزیت ونیر تاثیر میگذارند؟

·       کیفیت روکش ها و کار دندانپزشک

·       تعداد دندان‌ها

·       قیمت ونیر کامپوزیت بر اساس جنس و برند ونیر

·       برنامه‌های پرداخت هزینه

·       مکان و موقعیت جغرافیایی

معمولا هزینه و قیمت ونیر کامپوزیت ها از شهری به شهر دیگر متفاوت است. نه تنها این، بلکه حتی در شهر بزرگی مانند تهران، هزینه ها ممکن است متفاوت باشد و برای مثال در شرق تهران هزینه ها ممکن است متفاوت از غرب (مخصوصا کلینیک های دندانپرشکی )باشد.

بیشتر بخوانید . زیبایی دندان

ارتودنسی شفاف یا نامرئی چیست؟

داستان های کاهش وزن بعد از جراحی لاغری

چگونه می توان با ارتودنسی به بهبود مشکلات خواب کمک کرد؟

قیمت ,هزینه ,ها ,ونیر ,کامپوزیت ,روکش ,ونیر کامپوزیت ,قیمت ونیر ,روکش های ,چقدر است؟ ,دندان قیمت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
cartoon-girl وبلاگ فنی مهندسی اصفهان زیبا elasseve eknargonspos nbyphkitrockla سازه ایرانی ایناز چت|بیتا چت|وبلاگ|وب سایت حقوق قانونی فرد بازداشت‌شده پایگاه ویژه بسیج سلمان کن mashhad ninjutsu