محل تبلیغات شما

خیلی از والدین از ما میپرسند که آیا راهی برای تشخیص زودهنگام مشکلات ارتودنسی کودکان مان وجود دارد؟ اگر کودک ما مشکلی در خصوص دندان هایش داشته باشد آیا میتوانیم آن را خیلی زودتر از آنکه دردسرساز شود شناسایی کرده و برطرف کنیم؟ جواب ما هم تقریبا همیشه بله است و پیشنهاد میکنیم که فرزندانتان را دست کم از سن 7 سالگی به مطب یک متخصص ارتودنسی ببرید تا بعد از معاینه و ارزیابی دقیق مشکلات ارتودنسی کودکان را در صورت وجود شناسایی کرده و خیلی زود درمان کنید. به خاطر اهمیت این موضوع ما این مقاله را به مشکلات اساسی و شایع ارتودنسی دندان در کودکان اختصاص داده ایم.

بیشتر بخوانید . مجله ارتودنسی دندان

رایجترین مشکلات ارتودنسی کودکان کدامند؟

به طور کلی به نظر میرسد که 9 مشکل اساسی در خصوص عدم هماهنگی دندان ها و فک کودکان وجود دارد. از آنجا که شاید برخی از والدین هنوز کودکان خود را به متخصص ارتودنسی نشان  نداده اند، میتوانید ادامه مقاله را بخوانید و اگر فکر میکنید کودکتان با یکی از مشکلات ذکر شده مواجه هست حتما او را به نزد یک متخصص ارتودنسی خوب ببرید.

8 تا از مشکلات ارتودنسی کودکان

  1. جوانه زدن غیرطبیعی دندان ها (در آمدن غیر طبیعی دندان)
  1. ازدحام دندان
  1. کراس بایت
  1. فاصله بین دندان ها
  1. آندربایت
  1. اوربایت
  1. اورجت افزایش یافته
  1. اوپن بایت

چگونه مشکلات ارتودنسی فرزندانمان را حل کنیم؟

اگر نگران سلامتی ارتودنسی فرزند خود هستید ، وقت آن است که با یک متخصص ارتودنسی خوب م کنید. اگر ساکن تهران هستید خوشحال میشویم که با مطب دکتر علیرضا خدیوی تماس بگیرید یا اینکه به صورت حضوری به ما مراجعه کنید. اگر فکر میکنید دندان های کودکتان مشکلات ارتودنسی دارد روی لینک دریافت نوبت آنلاین کلیک کرده و اگر سوالی دارید زیر همین پست آن را مطرح کنید تا دکتر خدیوی در اولین فرصت ممکن به شما پاسخ دهند.

بیشتر بخوانید. ورزش، سلامتی و رژیم غذایی

ارتودنسی شفاف یا نامرئی چیست؟

داستان های کاهش وزن بعد از جراحی لاغری

چگونه می توان با ارتودنسی به بهبود مشکلات خواب کمک کرد؟

ارتودنسی ,دندان ,مشکلات ,کودکان ,متخصص ,ها ,مشکلات ارتودنسی ,متخصص ارتودنسی ,ارتودنسی کودکان ,یک متخصص ,را به ,مشکلات ارتودنسی کودکان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
skyway gassabetze برای بهترینم ( کد معرف ) کد تخفیف شرکت پرند : 58107579 hooveyze آکادمی وو وی تائو بوکان tersynchriri گفتگویی با خویشتن موتور سیکلت | خرید موتور سیکلت اسکوتر menslinggeba