محل تبلیغات شما

در تمام دنیا مادران و پدرانی که به سلامتی کودک خود مخصوصا سلامتی دهان و دندانش اهمیت میدهند در سن 7 سالگی او را به نزد یک متخصص ارتودنسی کودکان میبرند. اما اینکه چرا باید در چنین سنی کودک دلبندتان را به مطب چنین متخصصی ببرید و اینکه چرا در تمام دنیا این موضوع تا این حد مهم است مساله ای است که حتما باید در این مقاله بخوانید تا پی به آن ببرید. در این مقاله به وم مراجعه به موقع به متخصص ارتودنسی و شروع پروسه های ارتودنسی نامرئی، ثابت و متحرک در بهترین زمان اشاره خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید. مجله ارتودنسی

این قانون در همه دنیا وجود داره!

در تمام دنیا درمان ارتودنسی کودکان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اغلب والدین میدانند که باید برای درمان مشکلات ارتودنسی دندان کودکانشان اقدام کنند. اما برخی از آن ها نمیدانند که دقیقا در چه سنی و از کی باید فرزند خود را به نزد یک متخصص ارتودنسی خوب ببرند. همه انجمن های ارتودنسی دندان بر این باورند که کودکان را باید از سن 7 سالگی به مطب متخصص ارتودنسی برد. این را ما نمیگوییم، بلکه تمام مراجع دندانپزشکی در دنیا میگویند  زیرا در این سن اقدامات لازم جهت ارتودنسی متحرک یا ثابت در صورت وم آغاز میشود.

شاید با خودتان فکر کنید حالا چرا 7 سالگی؟ 7 سالگی یکمی زود نیست؟

بله شاید زود باشد. اما در واقع 7 سالگی بهترین زمان برای همه چیز است! هر چه زودتر کودک خود را به مطب ارتودنسی دندان ببرید بهتر است. حتی اگر فرزند 7 ساله شما ظاهرا هیچ مشکلی نداشته باشد و هنوز دندان های دائمی اش به طور کامل در نیامده باشد باز هم بهتر است از 7 سالگی او را به مطب یک متخصص ارتودنتیست خوب ببرید. چرا؟ به صورت خیلی خلاصه به دو دلیل زیر:

  • اول اینکه متخصص ارتودنسی دندان کودک شما را ارزیابی میکند، الگوی رشد دندان های دائمی او را پیش بینی میکند و اگر مشکلی برای او در آینده پیش بیاید حتما از الان برایش برنامه ریزی میکند.
  • و دوم اینکه اگر کودک 7 ساله شما مشکلی هرچند کوچک داشته باشد، متخصص از الان به درمان آن مشکل بپردازد تا بعدها هزینه ارتودنسی کودکان و رفت و آمد به مطب دندانپزشکی کم شود.

متخصص ارتودنسی کودکان برای کودک 7 ساله شما چه کاری میتونه انجام بده؟

·       ارتودنسی پیشگیرانه: پیش بینی مشکلات ارتودنسی کودکان و پیشگیری از آن ها

·       درمان مشکلات ارتودنسی کودکان

بیشتر بخوانید. ورزش، سلامتی و رژیم غذایی

ارتودنسی شفاف یا نامرئی چیست؟

داستان های کاهش وزن بعد از جراحی لاغری

چگونه می توان با ارتودنسی به بهبود مشکلات خواب کمک کرد؟

ارتودنسی ,متخصص ,کودک ,سالگی ,دندان ,کودکان ,7 سالگی ,متخصص ارتودنسی ,را به ,به مطب ,ارتودنسی دندان ,مشکلات ارتودنسی کودکان ,درمان مشکلات ارتودنسی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پنحره ی انتطار ICT | M-CAP7AIN پروانه محمد وفا 09123420942 مشاور املاک البرزیها 36638276_026 fattphobeli غار هوپکا شماره 1 inodattan مهندسی کامپیوتر - نرم افزار نازنین جون