محل تبلیغات شما

پوسیدگی دندان از جمله شایعترین شکایات مراجعین به کلینیک های دندانپزشکی است. این مشکل  در اصطلاح عامیانه به نام کرم خوردگی شناخته میشود و میتواند دندان افراد را در هر سنی تحت تاثیر قرار دهد. روش های زیادی برای درمان، ترمیم و یا حتی پیشگیری از پوسیدگی دندان وجود دارد. دندانپزشکان میتوانند با کمک روش های ترمیم دندان از جمله کامپوزیت دندان یا پر کننده های دندانی این مشکل را برطرف کنند اما روش های خانگی نیز برای اینکار وجود دارد. این مقاله را از تخصصی ترین کلینیک دندانپزشکی در جنت آباد یعنی تاج دنتال مطالعه بفرمایید تا با نحوه درمان کرم خوردگی دندان در خانه آشنا شوید.

نحوه پیشگیری و درمان کرم خوردگی و پوسیدگی دندان  در خانه چگونه است؟

اگر چه گام هایی برای جلوگیری از به وجود آمدن حفره در مینای دندان شما وجود دارد و اگر فرایند پیشگیری از پوسیدگی  دندان را در خانه متوقف کرده اید و اگر فکر می کنید حفره دارید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که قرار ملاقات با دندانپزشک خود را برای درمان تعیین کنید. بنابراین در اولین قدم به یک کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید. اگر  کودک دارید و با پوسیدگی دندان مواجه است  او را به یک متخصص دندانپزشکی کودکان نشان دهید و اگر باردار هستید به مطب یک متخصص دندانپزشکی بارداری مراجعه کنید.

مع کردن حفره های اولیه

اگر چه فقط یک دندانپزشک می تواند یک حفره دندانی را تشخیص دهد، شما ممکن است با نگاهی به دندان هایتان در آینه ببینید که نشانه های اولیه کرم خوردگی یا پوسیدگی دندان را تجربه کنید. یک نقطه سفید در دندان معمولا نشانه ای است که مینای دندان ضعیف است و احتمال دارد که باعث از بین رفتن دندان شما شود.

در این مرحله شما می توانید دندان را دوباره تقویت و ترمیم کنید  و پوسیدگی را متوقف کنید.

گرفتن کمک برای کرم خوردگی دندان شما

هنگامی که حفره در واقع توسعه یافته است، تنها راه واقعا موثر برای درمان درد حفره، دندانپزشک شما است. چگونه یک دندانپزشک کرم خوردگی را درست می کند ، بستگی دارد تا چه حد در آن قرار دارد. اگر پوسیدگی حفره ای در مینای دندان ایجاد کرده است، اما هنوز به اعصاب دندان نرسیده است، دندانپزشک شما احتمالا یک پرایمر را برای دندان ایجاد می کند. پس از تخلیه حفره، سوراخ دندان پر می شود و جلوگیری از تجمع بیشتر رخ می دهد.

بیشتر بخوانید. مجله ترمیم و زیبایی دندان

ارتودنسی شفاف یا نامرئی چیست؟

داستان های کاهش وزن بعد از جراحی لاغری

چگونه می توان با ارتودنسی به بهبود مشکلات خواب کمک کرد؟

دندان ,یک ,های ,خوردگی ,حفره ,پوسیدگی ,کرم خوردگی ,در خانه ,دندان را ,پوسیدگی دندان ,را در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
toebreathtaimo azutalan دانلود جدیدترین و بهترین آهنگ ها و مطالب فروشگاه اینترنتی سارا | خرید انواع کالا با ارسال فوری پایگاه اینترنتی فدیشه ایها زبان هفتم - فنائی محله مهرمادر-خواجه ربیع crowcilgoli تبلیغات اینترنتی | بازاریابی اینترنتی | تبلیغات برای صادر کنندگان peozolcusound